Tatil Gibisi YokTatil Gibisi Yok

Almanya Turları

Biz Sizi Arayalım

Almanya Turları

Almanya Turları

Avrupa’nın en gelişmiş ülkelerinden biri olan Almanya gelişmişliği kadar masalsı şehirleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Almanya turları kapsamında program seçinize göre farklı şehirlerini gezme fırsatı bulabilirsiniz.

Yurt dışı turlarımız dahilinde, harika bir tatil geçirmek için MNG Turizm farkı ve güvencesi ile en uygun ve ucuz fiyatlarla Almanya turunuzu MNG Turizm Yetkili Satış Acentesi olan Tatil Gibisi Yok’den satın alabilirsiniz.

Romantik bir Yurtdışı gezi programı yapmak istediğinizde, Romantik Avrupa turları veya Polonya-Almanya turu ile Almanya’yı keşfetmeye ne dersiniz. Bu turların erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilir, erken rezervasyon dönemine özel indirimler kazanabilirsiniz.

Orta çağ manzaralarının görüldüğü Alman şehirlerinde, mevsimsel değişiklerde manzaralarına hayran kalacağınız Yurt dışı gezimize çok kolay yerinizi ayırtabilir, 0212 912 13 93 nolu telefon ile iletişime geçerek sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Almanya turlarında Berlin Turu dahil olan program seçiminizde farklı deneyimler yaşayabileceğiniz özel bir seyahat programı olacaktır. Berlin Birinci ve İkinci Dünya Savaşları’ndan bugüne kadar gelen kalıntılara ve anılara ait birçok yapıya sahiptir. 1961 yılında yapımına başlanan Berlin duvarı ile yıllarca Doğu ve Batı olarak şehri ikiye ayırmış, 1989 yılında Duvarının yıkılması ile dünya genelinde büyük yankı uyandırmıştı. Berlin gezisi esnasında bugüne yansıyan tüm bu izlere şahitlik edebilirsiniz.

Görülmeye değer müzeleri tur programınıza ekleyerek tatil planınızı yapmanızı öneririz. Güzel sanatları seven misafirlerin özellikle Berlin’de Ren nehri boyunca yapılan etkinliklere şahit olabileceğinizi de ayrıca belirtebiliriz. Kale, manastır ve eski kiliseler şehri gotik bir havaya büründürmüştür. Hansel ve Gratel masalının geçtiği ve masalların ana vatanı olan Kara Orman’da Almanya sınırları içinde yer almaktadır. Tarihi meraklı olan misafirler Almanya turları kapsamında Bir ve İkinci Dünya Savaşı’na dair önemli bilgiler öğrenerek, yine tarihe tanıklık eden önemli birçok yapıyı görebilirsiniz.

Almanya aynı zamanda alışveriş yapmak isteyen misafirlerin de tercih ettiği adreslerdendir. Almanya turu kapsamında bol bol alışveriş yapabilir, pek çok ünlü markaya ait ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Almanya turları yeşil pasaportlu misafirlerimiz için vizesiz, Umuma mahsus pasaportlar için schengen vizesi gerektiren turlar arasındadır.

Almanya turlarını uygun ve ucuz fiyatlarla satın almak için MNG Turizm’in yetkili satış acentesi olan Tatil Gibisi Yok’in misafirlerine sunduğu fırsatları inceleyebilirsiniz. Almanya turlarının kapsamları ile gezilecek yerleri detaylı programlarımızı internet sitemizden görebilir, sizin için uygun olan turları 0212 912 13 93 nolu telefon ile iletişime geçerek kolayca satın alabilirsiniz.