Tatil Gibisi YokTatil Gibisi Yok

Araç Kiralama

Elmar Turizm olarak sunmuş olduğumuz hizmetler

Elmar Turizm; TÜRSAB’ a A-5706 belge numarasıyla ve ile bağlı bir kuruluştur. Dünyanın bütün ülkelerine uçak bileti, otel rezervasyonu, transfer hizmetleri ve araç kiralama hizmeti yapabilmektedir.

ImageFrame görüntü

Havalimanına Teslimat

Türkiye’deki bütün havalimanlarından ve hizmet verdiğimiz tüm şehirlerde kiraladığınız araçlarınızı havalimanlarından teslim alabilirsiniz. Kiralık oto eğer, ‘’Havaalanında Teslim’’ olarak rezervasyon yapılmış ise bir personelimiz havaalanında geleceğiniz terminalin yolcu çıkış kapısında ad ve soyadınızın yazılı olduğu bir tabela ile sizi karşılayacaktır.

ImageFrame görüntü

Şoförlü Araç Kiralama

Konferanslar, iş toplantılar veya özel davetlerinizde Rentta Oto Kiralamagüvencesiyle şoförlü araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Lisans bilen, iyi eğitim görmüş, bu konu hakkında çok fazla tecrübeli şoförlerle Ankara’da hizmetinizdeyiz.

Tatil gibisi yok, tatilini konfor, doğal güzellikler ve eğlence üçgeni içerisinde geçirmek isteyenlere oldukça geniş olanaklar sunmaktadır. Tatilgibisiyok.com’u takip ederek oteller içerisinden hem bütçe hem zevk olarak kendinize ve ailenize en uygun oteli seçebilirsiniz.