Tatil Gibisi YokTatil Gibisi Yok

Limak Otelleri

Biz Sizi Arayalım

Limak Otelleri

20% İndirim
0 yorum
Limak Limra Hotel & Resort: Antalya’nın gözde turizm merkezi olan Kemer Kiriş’te hizmet vermektedir. Tarihi Olympos Dağları’nın eteklerinde, Akdeniz’in mavisine
171 TL'den itibaren İNCELE
40% İndirim
0 yorum
Limak Limra Club Park Hotel: Kemer Kiriş’te hizmet vermektedir. Limak Limra Hotel’in yakınına konumlanan otel bazı hizmetlerinde bu otelden yararlanmaktadır.
151 TL'den itibaren İNCELE
20% İndirim
0 yorum
Limak Lara De Luxe Otel Resort Şehrin merkezine yakın ve denize sıfır şekilde konumlanmış olan Limak Lara De Luxe Hotel
219 TL'den itibaren İNCELE
20% İndirim
0 yorum
Limak Atlantis De Luxe Otel & Resort Palmiye ağaçları ile çevrili olan Limak Atlantis De Luxe Hotel & Resort deniz
179 TL'den itibaren İNCELE
20% İndirim
0 yorum
Limak Arcadia Golf Resort Otel Etkileyici bir Akdeniz manzarasına karşı, plajın hemen yanında yer alan Limak Arcadia Golf Resort, etkileyici
171 TL'den itibaren İNCELE
15% İndirim
0 yorum
Limak Yalova Thermal Otel Limak Thermal Boutique Hotel Yalova’da hizmet vermektedir. Limak Turizm Grubu tarafından aslına uygun olarak yeniden inşa
276 TL'den itibaren İNCELE

Limak Otelleri

Limak Otelleri, 1995 yılında Belek Arcadia Hotel ile turizm sektörüne adım atmıştır. Limak Holding kuruluşu olan Limak Hotels; Turizm’de 3S olarak bilinen Sea-Sand-Sun yani Deniz-Kum ve Güneş tatilinin yanında kongre, golf ve spor ile termal ve sağlık turizmine de katkı sağlamaktadır.

Limak Otelleri, tatil için Antalya otelleri ve Yalova’da ki Limak Thermal Yalova için seçimlerini yapan misafirlerine güler yüzlü personeli, konforlu odaları ve gerekli özenin gösterildiği tüm ayrıntıları sunmaktadır.

Limak Lara De Luxe Hotel & Resort, Antalya Lara bölgesinde bulunmaktadır. Deniz kenarında bulunan Limak Lara De Luxe Hotel açık ve kapalı olmak üzere toplamda 8000 m² havuz alanına sahiptir. 9 kaydıraklı aquapark havuzu, spa center, masaj hizmeti, spor alanları, mini club, alışveriş merkezi, animasyon grubu ile eğlenceler, disko, kongre ve toplantı salonları ve daha birçok hizmeti misafirlerine sunmaktadır.

Limak Atlantis De Luxe Hotel & Resort; Belek otelleri arasında doğası, konumu ve konforu ile ön plana çıkmaktadır. Altın sarısı kum plajı ile denize sıfır olan Limak Atlantis De Luxe Hotel’de kaydıraklı havuzunun yanı sıra 1’i kapalı olmak üzere 5 farklı yüzme havuzu bulunmaktadır. Spa center ve masaj olanakları ile misafirlerinin huzurlu zaman geçirmesini sağlarken, animasyon ekibi ve diskosu sayesinde eğlence dolu saatler geçirmesini de sağlıyor. Mini Kulüb, sağladığı avantajlar açısından çocuklu ailelerin tatilleri süresince dinlenmelerine olanak vermektedir.

Antalya Belek otelleri içerisinde farklı bir konuma sahip olan Limak Arcadia Golf & Sport Resort Hotel spor olanakları ve futbol sahaları ile önemli bir yer almaktadır. Türkiye’de gelişen golf turizmine büyük ölçüde katkı sağlayan Limak Arcadia Resort Hotel 97.000 m²’lik bir alana sahip yeşil ve mavinin müthiş uyumu ile misafirlerini ağırlamaktadır. Mini Kulüb ve çocuklar için havuz bulunan Limak Arcadia Resort Hotel’de, Spa Center ve masaj hizmetlerinin yanı sıra açık havada sinema gösterisi, açık disco gibi hizmetleri de vermektedir.

Antalya’nın Kemer ilçesi Kiriş mevkiinde bulunan Limak Limra Hotel & Resort, Olympos Dağlarının denize kenarında konumludur. 4 adet açık, 1’de kapalı yüzme havuzuna sahip olan Limak Limra Hotel’de 6 adet su kaydırağı bulunmaktadır. Eğlence, spa merkezi, spor aktiviteleri, toplantı salonları, çocuk alanları ile konukları için uygun bir tatil anlayışı sunmaktadır.

Limak Limra Hotel’in karşısında bulunan Limak Limra Club Park Hotel’de konaklayan misafirler konakladıkları süresince iki otelinde hizmetlerinden yararlanabilir.

Sadece güneş, kum ve deniz üçlemesinin bulunduğu turizm çeşidine değil sağlık turizminde de hizmet veren Limak Otelleri, Türkiye’nin en güzel ve İstanbul’a da yakın olan termal bölgelerinden biri olan Yalova’da Limak Thermal Boutique Hotel ile konuklarını ağırlamaktadır. Limak Termal Boutique Hotel‘in 850 m²’lik SPA center’ı içerisinde 110 m² kapalı termal havuzu ve 250 m² açık termal havuzu, Türk Hamamı, sauna, buhar odası, duşlar ve masaj merkezi ile hizmet vermektedir. Toplantı salonları da bulunan Limak Thermal Boutique Hotel’de bir yandan işlerinizi yaparken diğer yandan dinlenme fırsatı da yakalayabilirsiniz.

Limak Oteller zincirini kuran Limak Turizm Grubu “Sıcak Misafirperverlik ve Mükemmel Hizmet” anlamındaki “Warm Hospitality & Excellent Service” sloganını markasında vaat ederek tescillemiştir.

Limak Otelleri fiyatları ve erken rezervasyon avantajlarından yararlanmak için MNG Turizm Yetkili Satış Acentesi olan Tatil Gibisi Yok ile 0212 912 13 93 nolu telefon ile iletişime geçebilir, Limak Otelleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.